Kolekcja

DECO

Kształt klosza lampy Deco stanowi cytat z jednego z najbardziej charakterystycznych okresów ubiegłego wieku — epoki Art Nouveau. Podłużny klosz o intrygującym, na pierwszy rzut oka niewidocznym, przekroju kwiatu, łączy w sobie tak typowe dla stylu Art Deco, florystyczne inspiracje z zamiłowaniem do geometrii. Szkło oprawione w długowieczne materiały takie jak mosiądz czy nikiel, ręczne wykonanie, dopracowane detale, a przede wszystkim stylowy urok o historycznych korzeniach sprawia, że Szklany Lampa Deco przyciąga spojrzenia i nadaje wnętrzom wysublimowanego wyrazu.

Szklany kinkiet Deco Białe z mosiężnym ramieniem 1

Lampy Embassy tworzone są ręcznie, z wielką dbałością o szczegóły. Tradycyjnie wydmuchiwane szklane klosze kształtami nawiązują do kultowych projektów ery Bauhausu i form Art Deco. Współczesny, geometrycznie zdyscyplinowany język detali, wykonanych ze szlachetnych materiałów, nadaje projektom niespotykanego sznytu.

Szklana Lampa Wisząca Deco Białe

Detal ma znaczenie. Nie ma co do tego wątpliwości. W lampach Embassy każdy przełącznik i wtyczka zostały dobrane z wielką starannością. Indywidualnie zaprojektowana śrubka, bakelit zamiast plastiku… w kwestii jakości nie ma miejsca na kompromisy.